| Douchebag21 a întrebat:

Salutare TPU am primit de curand un Xbox 360 si un cod pentru Xbox Live Gold Membership. Dupa ce il notez, ma pune sa scriu contul Microsoft, numele meu si apoi locul in care traiesc, codul postal si numarul de telefon. Xbox-ul este setat pe America. Scriu tot ce imi cere, dar spune ca (,) codul postal nu se potriveste cu locul unde locuiesc, avand in vedere ca le scriu din America. Ce trebuie sa fac? Doresc raspuns cat mai curand. Multumesc.
Apropo: e mai bine sa faci contul pe UK sau pe US? Multumesc din nou.

3 răspunsuri:
| Lorelei13 a răspuns:

Ca sa utilizezi Xbox in Romania se face cont de UK

| Douchebag21 explică:

Si... Daca ai Xbox, ce date ai scris?

| Douchebag21 explică:

Dau funda. Acum ma ajutați?