| just4ecko a întrebat:

Am si eu o dilema in legatura cu jocul League Of Legends :-s...
Vreau sa-mi achizitionez un campion nou, dar inca nu stiu exact pe cine. Mi-am facut o lista... Daca imi puteti da sfaturi v-as fii recunoscator

Darius
Draven
Talon
Jayce
Ezreal
Pantheon
Riven
Lee Sin

Daca stiti voi pe cineva mai bun, doar raspundeti-mi.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Adrianmircea7 a răspuns:

Eu zic asa:sa iti cumperi pe xin zhao si dde restul ip iti iei pe ashe veigar si niste rune sau daca nu incearca intre talon ezreal si riven

2 răspunsuri:
| just4ecko explică:

Ar mai fii si Skarner...

| drag0nuFTW a răspuns:

Eu recomand draven Q lui face toti bani pentru ca da un dmg animalic.