| Ray_Alex_1995 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare cum pot face ca sa imi copiez data de la un joc apk pe SD Card, am incercat sa fac un folder in Sd card-Android - am creat un folder obb si am incercat sa copiez data si nimik.Doar pe memoria telefonului se poate? Dau Funda big grin

1 răspuns:
| BrokePark a răspuns:

Am incercat sa fac si eu ca tine sa mut pe SD Card ca na am mai multa memorie dar din pacte nu se poate merge doar pe memoria telefonului.