| cineva1992 a întrebat:

Buna mi-am cumparat de curand un Samsung Galaxy Chat b5330 Versiune android 4.0.4,si nu inteleg cum se instaleaza Vice city nu inteleg partea
Instructions :

1.Install APK
2.Copy ‘com.rockstar.gta3 ‘ folder to ‘/sdcard/Android/data ‘
3.Launch the Game.
pentru ca eu pe card nu am acel folder android/data daca il bag pe memoria telefonului oare e ok?

1 răspuns:
| sltlp a răspuns:

Poate ca daca ai lua si tu jocul fara sa il piratezi, ar fi mai usor, cand totul se va realiza automat.