| anonim_4396 a întrebat:

Salutare >TPUam si eu o intrebare:

Doresc sa joc fifa 07 multiplayer cu un prieten si nu stim cum sa facem.
intram in >fifaGame >>modesMultiplayerDirect >IPda el host si eu connect si nu merge.

Noi am instalat si hamachi... dar ce sa facem ca sa putem juca? Multumesc anticipat. Funda

2 răspunsuri:
| YoH22 a răspuns:

Trebuie sa va dati ip unul altuia si va hotarati cine sa dea host si cine connect

| SebastianVicentiu a răspuns:

Bun dar.el daca da host:da host cu ip-ul meu sau al lui? si connect la fel.