| NewAvenger a întrebat:

Cum fac sa joc fifa 07 multiplayer?
Adica stiu cum...intru la game >>>>mode--multiplayer--direct >>ip-- ii dau ip'ul prietenuilui el mil da peal lui...il bag acolo in lista dau host si el connect si nu merge!
Apoi dau eu connect si el host si tot nu merge!
Mentionez ca am dat ipul bun1
Dc nu merge?

1 răspuns:
| GregHouse a răspuns:

Nu merge pentru ca PC-urile se conecteaza mai greu, mai ales daca e distanta mare.
Sa va luat amandoi un program numit Hamachi ( sa fie aceeasi versiune!), creati acolo o legatura si dupa aia va conectati imediat. happy
Incercati de asemenea sa faceti un apel pe Messenger sau Skype (eu prefer Skype, merge mai clar si nu incetineste PC-ul) ca sa va sincronizati.
Sanatate!