| SuZuki98 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu fifa 08. vreau sa joc cu un prieten si nu stiu cum sa fac sa joc cu el dau la game modes si dau la multiplayer si ma pune sa ii pun ip-ul si i l-am pus am dat ok si ma da pe o pagina sa aleg host, connect, new sau delete am dat la new si imi zice sa ii pun numele si ip-ul i l-am pus si am dat ok apoi am dat connect si nu merge zice ceva cu failed.Ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| Darks96 a răspuns:

Pai asa aveam si eu problema cu flatout 2 multiplayer si cu NFS MostWanted multiplayer, dar apoi am descoperit ca exista un progam cu care poti face asta, cu el poti sa te joci Fifa 2006, Fifa 2007, Fifa 2008 ba chiar pana la 2012 probabil sau chiar 2013 acest progam se numeste GameRanger
Uite un link de download:http://www.gameranger.com/
Il instalezi, iti faci cont Gameranger, iti poti face prieteni, ai chat, poti creea un server, have fun;) sper ca ai reusit