| gabi2000 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare in legatura cu FRAPS:Cum pot filma mai mult de 30 de secunde cu fraps? Cine imi raspunde cu un video sau o explicatie clara ii dau funda+vot.

Răspuns Câştigător
| userul7200 a răspuns:

Trebuie sa ai FRAPS Registered, cum ar veni FRAPS Full, si eu am aceeasi problema, dar incearca Bandicam, mie mi se pare bun...nu face lag, poti filma cat vrei, doar sa ai spatiu pe Computer ca sa incapa videourile.Eu cand vreau sa filmez un joc sau ceva folosesc Bandicam.

1 răspuns:
| ZethKode a răspuns:

Pentru a filma cu Fraps mai mult de 30 de secunde ai nevoie de versiunea full a programului. Cea pe care o ai tu este demo, de aceea te lasa doar 30 de secunde. Pentru versiunea full cumper acest program sau il obti prin alte ’metode’.