| Andy323 a întrebat:

m-am hotarat sa ma joc MineCraft si am observat dupa ce l-am descarcat ca nu merge, adica cand porneam minecraft'ul imi aparea o eroare : Java Virtual Machine Launcher si nu stiu cum sa o rezolv. Cine ma poate ajuta? Fundaaa!

3 răspunsuri:
| George_Doar_1992 a răspuns:

Ok. al treilea raspuns cu problema asta =]] Control Panel-System-Advance system settings-Environment variables-New.O sa-ti apara o fereastra iar pe primul rend scrii:_JAVA_OPTIONS Iar pe al doilea: -Xmx512m.
Cu placere ma bucur ca te-am ajutat.
Copyright George_Doar_1992.