| xXTheDeadHeroDarkXx a întrebat:

Salutare TPU am si eu o intrebare pentru cei avansati in minecraft sper ca ii stiti pe youtuberii copii copaci iar intrebarea mea este:Cum joaca cooperative, joaca prin hamachi sau cum?

2 răspunsuri:
| Yeu_Ady_1994 a răspuns:

Salut.
Ori fac ei server de minecraft ori prin lume lan, de ex cand intri intr-o lume si dai esc iti apare optiuni etc si deschidere lume in lan setezi ce ai de setat si apare un port (care se schimba mereu)si le zici prietenilor tai ipul si portul acela si se conecteaza la tine ori prin server care-i ff usor de facut.
Sper ca te-am ajutat.
Succes.

| Andrew2001 a răspuns:

Salut,Copiii Copaci au conturi de minecraft cumparate deci ei pot face un server si sa intre pur si simplu.