| Oalfab a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o intrebare, recent mi-am achizitionat un pc pe piese, i-ar acum cateva zile, am vrut sa conectez o banda rgb la placa de baza, am conectat-o dar uitasem sa scot sursa si banda rgb din priza i-ar in cateva momente pc-ul s-a oprit i-ar de atunci nu mai porneste, imi poate spune si mie cineva ce s-a ars sau na, dau funda.

3 răspunsuri:
| Panamax a răspuns:

Bine ca n-a patit nimic banda RGB.

| Rzv_Florin_2001 a răspuns:

Incearca cu alta sursa sau vrifica daca nu cumva ai uitat vreun fir scos de pe placa de baza

| Alexsland a răspuns:

Poate nu sunt conectate niște cabruli bine sau s-a ars ceva Cum ar fi sursa încearcă sa vezi pe alt pc sa vezi dacă merge