| Danutz_Dani_1986 a întrebat:

Salutare TPU
Am si eu o nelamurire daca ma puteti ajuta, windowsul meu este instalat pe 32 biti iar placa mea video este de 128 biti oare sa fie problema in privinta asta, adica ma refer la jocuri de obicei in cs go e posibil sa nu am fps destul de ok pentru-ca windows ruleaza pe 32 biti si placa pe 128?

1 răspuns:
| MrkiddyKid1 a răspuns:

Bitii de pe placa video au legatura cu viteza memoriei din placa video si nu au nici o legatura cu bitii sistemului de operare. Faptul ca nu ai suficiente frame-uri pe cs go nu are legatura cu windowsul de 32 bits.