| SivanCosmin a întrebat:

Este o diferenta mare intre o placa video care ruleaza pe 128 biti si una care ruleaza pe 256 biti? Ma refer strict la gaming...

3 răspunsuri:
| borz a răspuns:

Iti spune direct intrebarea ca ruleaza de 2 ori mai repede cea de 256big grin

| yocata a răspuns:

Da. Pai la placa de 128 biti merge maxim fifa 08 iar la cea de 256 merge si fifa 11 deci e o diferenta mare.

| SivanCosmin explică (pentru yocata):

laughing) fifa 08 si fifa 11? laughing) nu mai da informatii din astea rolling on the floor