| RandomName1312 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema, am o placa videocam veche si vreau sa o schimb dar nu stiu ce placa s-ar potrivi (placa de baza e un ARRock N68-S3)
Vreau sa stiu daca orice placa video se potriveste pe slot.
Funda!

Răspuns Câştigător
| Andrey1108 a răspuns:

Nu se potriveste orice placa pe slot si placa ta de baza este destul de veche asa ca nu cred ca poti sa iti iei o placa video prea buna cel mai bine ar fi sa te duci cu cartea de la calculator la magazinul de unde iti cumperi placa video si o sa iti zica ei ce placa ti se potriveste dar cel mai bine ar fi sa schimbi si placa de bazabig grin

1 răspuns:
| Adisaaa a răspuns:

Da, se potriveste, dar mai sunt unele ciudate, da a ta se potriveste! Sper ca te-am ajutat!