| vegeta a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema cu contul de facebook la chat cand vorbesc cu cineva cateodata se trimite greu raspunsul de la mine asta am observat si pa telefon cand vorbesc pe chat raspunsuld de la mine se trimite greu si abia dupa cateva minute imi apare vazut su pa telefon seend si cateodata nu mai apare deloc acel vazut la unele persoane si acum intreb din ce cauza? sa fie din cauza netului care are viteza mica? Fac precizare ca am net de 6 mg nu e chiar cine stie ce dar ma descurc pe pc foarte bine cu el si descarc jocuri cu 1000 de kbs...

Răspuns Câştigător
| UltimulTemplier a răspuns:

Poate ești la distanță mare de persoana căreia îi trimiți sau persoanei aceleia îi merge greu neT-ul. Sau poate fi și din cauză că browserul e virusat(dar ar afecta tot contul de facebook și navigarea pe net).
Funda please! :-)