| Andandut a întrebat:

Am vazut la facebook, ca in timp ce vorbesc cu cineva, imi apare din ce oras trimite mesajul. Dar doar la unele persoane imi apare asa. Vroiam sa intreb, oare le apare altor persoane din ce oras le trimit eu mesajele? De exemplu daca fac un cont de facebook fals si vreau sa vorbesc cu cineva acolo pe chat, ii apare din ce oras trimit eu mesajele? Multumesc

3 răspunsuri:
| vampir004 a răspuns:

Nu stiu sigur, cred ca este o defectiune tehnica

| Marius_Valentin_Iftimie_1998 a răspuns:

Doar daca este activata optiunea locatiei

| Andandut explică (pentru Marius_Valentin_Iftimie_1998):

Pai aceasta optiune cum se activeaza? se activeaza singura sau cum?