| alynutcs a întrebat:

am si eu o problema cu sv meu de cs pana acum nu aveam! inainte aleam lagul minim 20 si acum il am peste 150.
playerii au lagul minim50 iar eu il am foarte mare! sv il tin la mine in pc! am netul foarte bun si pc-ul e foarte bun! pana acum nu am avut probleme cu lagul! de la ce sa fie? ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Incearca sa intri in tast manager(ctrl+alt+delete), click dreapta pe hlds. exe>priorty>realtime. S-ar putea sa dispara lag-ul.

| alynutcs explică (pentru Zangetsu):

Asta stiu! dar lagul e tot mare!