| andreea4ever a întrebat:

Nu imi merge messengerul. Aveam mess 9 ...am luat mess 10 apoi iar mess9 si in final mess 10 nu merge. Zice ca am o problema de conexiune la net, dar mine imi merge netul foarte bine.Ma poate ajuta cineva va rog? Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| necuratu a răspuns:

Vezi sa nu ai un proxy setat in internet explorer, si specifica si tu ce provider de net ai (rsd, airbites, s. a. m. d)

7 răspunsuri:
| Fl4sh3rON a răspuns:

Poate ca tot l-ai schimbat.Sau nu l-ai luat bun de pe net.

| Ramina a răspuns:

Sterge mess`ul 9 si mess`ul 10 care il ai. poate nu e cel bun. si ia mess 10 de aici http://messenger.yahoo.com/win/ de aici fi sigura ca e ala bun :P si eu l`am luat de acolo si merge ff bine.

| andreea4ever explică:

Am net romtelecom. Le-am sters deja pe toate la la yahoo, inainte sa instalez mess-ul 10.Si messul l-am luat de pe www.yahoomessenger.com

| onisorhoha a răspuns:

Http://messenger.yahoo.com/download/
dar inainte du-te in C:\Program Files\Yahoo si sterge totul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enetvati daca nu merge netu si messu de ce ca noi platim bani pentru asata si pe langa NICI NU MERGEEEEEEEEEEEEEE ma enerveaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. NET framework 2. 0 apoi dezinstalezi messengerul... si-l pui pe cel dorit. Have Fun & Good Luck