| catalin00777 a întrebat:

Salutare TPU, am si eu o problema la jocul GTA4, imi merge foarte urat la 12-15 fps la cerinte low... am mai vazut astfel de probleme la altii cu pc procesor i7 ii sacada tot pe low..si si-a bagat un patch, mergea aproape la hight fara probleme, daca ma poate ajuta cineva sau stie vreun patch sa-mi mearga macar pe medium binisor.

Reamintesc System configuration:
RAM= 4GB DDR3.
Proc= Intel 2, 6 Ghz (x2 CPUs).
Placa video= ATI Radeon HD 5450 2G DDR3 PCI-E HDMI/DVI-D/VGA.

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Instalează patch gta 4 1.0.7.0 razor. Și iți va merge perfect.

| TechGuyTpu a răspuns:

Nu iti merge nici pe low.Procesor prost+placa video prostuta.

| AcerZ a răspuns:

Procesorul nu este prea bun dar ai putea incerca cu un commandline sau cu metoda asta https://www.youtube.com/watch?v=ZwwZEQbzBrY