| catalin00777 a întrebat:

Hei TPU, ma puteti ajuta cu o parere daca imi va rula bine GTA4 la cerinte mediume, macar.batting eyelashes
Uitati urmatoarele configuratii de la sistem;

RAM= 4GB DD3.
Proc= Intel 2, 6 Ghz (x2 CPUs).
Placa video= ATI Radeon HD 5450 2G DDR3 PCI-E HDMI/DVI-D/VGA.
Astept pareri,multumesc happy

P.S - Daca stie cineva vreun patch care nu scade fps-ul, sa am probleme cu scadatul, raman recunoscator.

2 răspunsuri:
| streethunter a răspuns:

Recommended Requirements
Build It
Core 2 Quad Q6600 2.4GHz
Phenom 9850 Quad-Core
GD CPU hardware score: 6
Login
GeForce 8800 GT
Radeon HD 3870
GD GPU hardware score: 6
Login
2.5 GB GD RAM hardware score: 5
Win Xp 32
DX 9
16 GB

Cerintele de sistem..eu zic ca va rula pe medium fara probleme 40 50 fps...

| catalin00777 explică (pentru streethunter):

Asa cred si eu, dar l-am mai avut, frama si imi mergea in 12-15 fps-uri la low, am citit pe diverse forumu-ri si am vazut ca problema e sa ai patchul de la zii, faza e ca nu gasesc, daca ma poate ajuta cineva cu un patch bun! :-\