| Vlad244 a întrebat:

Am si eu o problema referitoare la un cont de email. acesta mi-a fost spart si parola schimbata si problema e ca nu am cum sa o recuperez sau nu stiu eu. mi-a fost schimbat si email-ul de rezerva pe care as fi putut recupera parola inclusiv numarul de telefon. cine ma poate ajuta

2 răspunsuri:
| LittleBugsBunny a răspuns:

Poti cere recuperarea e-mail-urilor daca stii intrebarile alea de siguranta. De ex: numele primului caine, numele bunicii samd, daca ai trecut de ele recuperezi mail-urile.

| Vlad244 explică (pentru LittleBugsBunny):

Chestia e ca si acelea au fost schimbate. spre mirarea mea nu am avut nici din greseala keylogger sau sa fi dat mail-ul cuiva...