| IoanaIonita a întrebat:

Buna! Mi s-a spart contul de Facebook si mi-au schimbat adresa de email si cu nr de telefon si nu ma pot conecta la profil! Am incercat sa recuperez contul dar tot nu merge! Mai pot recupera acest cont? Si daca da, cum?

7 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Poliția are site pe internet, și poți reclama acolo ce ți s-a întâmplat, dând nume și prenume ale persoanelor care ți-au făcut rău.
Poliția are dreptul și poate să pedepsească pe oricine sparge conturi sau face alte fapte rele pe internet.

| brokxy a răspuns:

Ti-au schimbat si emailul? Sigur? Stiam ca nr de telefon se poate schimba dar email-ul ramane.Doar mai adauga altul.
Si mie au vrut sa imi sparga dar nu au putut sterge emailul

| IoanaIonita explică (pentru brokxy):

Este schimbat! este cv cu hotmail acum!

| Valentin0205 a răspuns (pentru IoanaIonita):

Ai reușit sa recuperezi contul? aceeași problema are un prieten și la fel tot cu hotmail apare in contul de Facebook

| IoanaIonita explică (pentru Valentin0205):

Nu am reușit! Am facut un alt cont!

| danutcasu a răspuns:

Am fost deconectat de pe Facebook care mi-a fost furat și mi-a schimbat adresa de email și nr de tel îl mai pot recupera?