| 2420 a întrebat:

Cum pot recupera un cont de Facebook dacă nu mai știu parola?

Am incercat să recuperez parola cu numărul de telefon, cu alternate email dar degeaba că nu funcționează nimic.

1 răspuns:
| SoriSorinHtRC a răspuns:

Ce pot sa zic, din câte știu când uiți parola sau cv de genul asta trebuie sa bagi Nr de telefon îți trimite un cod bagi codul și schimbi parola la fel și cu emailul, daca nu te lasa încearcă cu celelalte Nr de telefon sau de email (daca mai ai).