| alynutcs a întrebat:

Salutare TPU ! am si eu sv de cs ! crimes.zapto.org
cum pot sa il populez? am admini pe el ! ei tin redirecte ! dar nu e asa de populat . am 13 playeri maxim pe zi ! sad

2 răspunsuri:
| Laurentiuuu a răspuns:

Cumpara un host,cauta adminii de noapte,fa un site (cu domeniu cumparat),nu il face modat, fal cat de cat classic, fai un client...

| George9977 a răspuns:

Posteaza si u IP-ul sau numele la sv pe unele site-uri; pune la status la mess numele la sv mai roaga-i si pe alti sa faca la fel; roagati prietenii care joaca cs sa aduca playerii ...cam atat big grin