| alynutcs a întrebat:

Salutare TPU ! vreau sa populez si eu un sv de cs normal ! crimes.zapto.org ! cum as putea sa il populez?am doi admini si intra minim sapte playeri pe sv .dau admin pe redirecte! funda pentru cel mai bun raspuns !

Răspuns Câştigător
| Dark13 a răspuns:

Pai man happy fa reclama la alte server happy

5 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pai big grin intri pe net si il bagi la servere de cs iti arata acolo big grin si faci reclama big grin la alte serverbig grinhappy

| alynutcs explică (pentru Dark13):

Pai il am bagat pe net la lista cu servere il am de doua saptamani! am si forum www.cszapto.tk

| Dark13 a răspuns (pentru alynutcs):

Pai man happy fa reclama la alte server happy

| BCosmyn a răspuns:

Pune si tu anunt pe FaceBook(daca ai) sau fa-ti un site...

| snok1435 a răspuns:

Adresa: Capat.pwnteam.ro (acesta este doar un exemplu!)
Port: 27015
Jucatori: 18
Tip: Non.Stop
Mod: Normal
Anticheat: Neprotejat
Tara: RO
Forum: http://www.pwnteam.ro

| gogaye a răspuns:

Foloseste Mess, Facebook, Twitter... big grin