| RaDDw44 a întrebat:

Salutare am un sv de cs facut 78.97.53.211:27010 e un sv nou si as vrea sa fie populat ma ajutati cum sal populez si ce trebuie sa fac sa vina multi playeri pe el?

2 răspunsuri:
| Treble995755 a răspuns:

Trebuie sa il postezi pe net.pe servere cs 1.6 si trebuie sa dai mass in lista de messenger sa spui la prieteni rude etc. evident oameni care joaca cs 1.6 dai funda?

| DuTy_2151 a răspuns:

Incearca sa bagi plugine bune, sa dai cateva admine si sa.ti faci reclama!
Daca nu te descurci "fura" si tu de la alte servere