| SimpleCenzuredBoy a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar Call Of Duty Ghosts, dar trebuie sa strang bani. Am 11 ani, cum as putea sa fac rost de bani ca sa mi-l cumpar? Locuiesc la tara ( Aninoasa ).
Adica... ce as putea sa fac pentru a face rost de bani?
Sper sa raspundeti.

Răspuns Câştigător
| Leonser a răspuns:

In primul rand ai putea sa mergi cu colindul.
In al doilea rand ai putea sa muncesti pentru parinti tai sau vecin ceva si sa ii ceri bani.
Si in al treilea rand sa economisesti majoritatea banilor care ii primesti, sa stii ca va merita eu aproape am terminat jocul big grin

2 răspunsuri:
| CrappinMorth a răspuns:

CoD Ghosts?
Serios? Ai 11 ani... Chiar vrei sa ii auzi pe toti cretinii cum zbiara pe acolo:,, HACKER",, F*CK YOU"? Vor mai aparea CoD-uri(cred) Cel mai bine e sa iti cumperi alt joc, te plictisesti repede de toti astia.

| SimpleCenzuredBoy explică (pentru CrappinMorth):

Mie imi place, probleme?