| CrzyBoy a întrebat:

Salutare tpu.As vrea sa-mi spuneti si mie va rog niste jocuri mai vechi pentru un pentium III.

Placa video de 154 mb
256 ram

Daca vreti dati-mi niste jocuri Shooter si jocuri gen Prince Of Persia.
Funda celui care imi da cele mai multe jocuri si care imi merg.
Multumesc pentru intelegere.

Răspuns Câştigător
| Zander a răspuns:

Incearca sa vezi daca ati merge Marvel Ultimate Aliance 1 are vreo 2 GB

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca si Tarzan sau Hercule...

| Zander a răspuns:

Fara suparare, ai un PC foarte slab. Dar sunt sigur ca o sa-ti mearga Duke Nukem 3D.

| CrzyBoy explică (pentru Zander):

Pai mie imi merge Ultimate Spider-Man The Punisher, need for speed underground 1-2 si prince of persia 1-3 dar m-am plictisit de ele

| CrzyBoy explică (pentru Zander):

Imi merge Ultimate Spider-man bine imi merge The Punisher si ala la fel de bine si Prince of Persia 1, 2, 3 dar m-am plictisit sa ma joc doar pe astea...

| CrzyBoy explică:

Imi merge Ultimate Spider-man The Punisher si altele jocurile care le-am zis eu nu sunt demo