| CosmynutzuCosmyn a întrebat:

Salutare, TPU. as vrea si eu sa stiu ceva: Am un P.C nu Cine stie ce (WIndows XP Professional SP3, Intel Pentium 4CPU 2.53 GHz,
768mbRAM,Placa video Nvidia GeForce FX 5200) dar, as vrea sa stiu daca imi merge minecraft, daca da ce minecraft? +Un link daca vreti, Cel Mai Bun Raspuns ~FuNda love struck

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu ai mentionat memoria placii video dar pana acum ce ai zis totul e OK, eu zic ca merge oricare ca nu are cerinte mari! Bafta!