| IceSoul97 a întrebat:

Salutare TPU cand intru pe serverul Samp.Cvl.Ro:7777 Imi apare could not locate remote server..De ce? va rog raspuns urgent dau funda Dar la ei apare 80 de online...VA ROG RASPUNS URGENT!

1 răspuns:
| MySelf01 a răspuns:

Pai e o singura problema iar acea problema este de versiune, daca el e pe 0.3e si tu ai versiunea de SA:MP 0.3c cum ar fi 100% nu iti intra, downloadeaza versiunea potrivita cand dai clic pe el apare acolo in dreapta jos version si te uiti ce versiune este si cauti pe google versiunea,
Funda?