| bєαυтιƒυℓ a întrebat:

Eu joc Lady Popular dar azi nu m-a lasat sa intru pe site.Scria asa:"Could not locate remote server".Nu mergea nici in limba romana nici in engleza.Eu am instalate in calculator programele:Opera, Internet Explorer si Mozilla Firefox.Am incercat pe toate 3 si nu merge pe niciunul.N-o sa ma mai pot juca niciodata pe Lady Popular? Si mai am o intrebare pentru cei care joaca.V-i s-a intamplat si voua?
Fundita!

1 răspuns:
| Pisikutza_Anutza_1994 a răspuns:

Da, se mai intampla cate o data cand se lucreaza la imbunatatirea site-ului ....nu-ti fa griji va reveni daca astepti putin.