| Alexandru_Paul_1995 a întrebat:

Caut si eu un metin2 ..Modtonguevm-Hard la care sa ai nev sa farmezi, sa faci skilluri cu ss, din metine de ex lvl max 99-105, sa aiba evolutii ca pe oficial, sau mai frumoase.ms big grin DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| danielpk140 a răspuns:

Metin2 ston este ceea ce cauti, trebuie sa farmezi, lvl maxim 99, faci lvl greu, trebuie sa dropezi carti sa faci g, trebuie sa dropezi ss`uri pentru P, este un server jucat de foarte multi oameni! Funditadevil

1 răspuns:
| zDenYz a răspuns:

Pvm hard clasic pai era un mt metin2vim dar cred ca la inchis in caz ca nu uite altele metin2frz metin2regal metin2angel metin2win metin2 agora http://www.top66.ro/tag/server-pvm si pentru altele uite un site care le gasesti si sunt calumea