| Ana_Marius_1998 a întrebat:

Caut un server de cs 1.6 furien care sa aiba abilitatea sa te cateri pe pereti si sa fie de furien cat mai clasic! ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Dragoș_Robert_1994 a răspuns:

Comunitatea hellteam.ro/forum va deschide asa ceva in curand. Fa-ti un cont pe forum si urmareste stirile

1 răspuns:
| MaFro a răspuns:

FURIEN.PGLGAMERS.RO server online 06.10. 2017 xp+credite.Slot Free oferim admin jucatorilor online 5h pe server+experienta in amx.Pentru admin avem nevoie de TeamSpeak3 + microfon asa ca daca ai nu rata sansa.Staff prietenos vip lunar cu multe avantaje pentru doar 25lei + 20k exp primite la donatie doar prin PaySafe. Avem de asemenea server de teamspeak 3 TS.PGLGAMERS.RO.Va asteptam pe toti cu mare drag.