| Shimonakatokka a întrebat:

De vreo o luna caut si eu un server bun de Counter Strike Mod Furien... Am incercat chiar sa il fac eu, dar nu am reusit. Ce inteleg eu prin bun: Furien in costum de Assassin's Creed, Abilitatea de a te catara pe pereti, un singur tip de superknife, Counter terrorist imbracati in roboti, si o mapa de de_dust2 predominanta(nu neaparat doar asta) si sa nu fie foaaarte multi playeri ( de preferat intre 15 si 25) Ce servere imi prezentati? Dau funda si vot happy

Răspuns Câştigător
| adamagamers a răspuns:

Recomand www.agamers.ro
servere classic- cs.agamers.ro
furien - furien.agamers.ro

2 răspunsuri:
| Shimonakatokka explică:

Desigur,Voi cumpara si admin... Deci hai cu oferte tongue

| HarkerBannList a răspuns:

Nu stiu nici eu multe servere caut si eu de mult dar am cateva servere pentru tine uite servere furien : furien.goodcs.ro, furien.badgame.ro, furien.rangfort.ro. Cele mai faine