| RaduCristian1991 a întrebat:

Ce jocuri ma pot juca la pc in afara de urmatoarele: Metin, 4story, Microvolts, Wizard101, Minecraft, Gta. Daca puteti dati-mi va rog si linkul de downloadare.

Răspuns Câştigător
| Z3R0H0uR a răspuns:

Pai eu iti recomand jocurid e strategie si de durata, unde trebuie sa te chinui, de exemplu: Red Alert 2, Tower Games etc.
Sau daca preferi jocuri mai dezvoltate: City Of Heroes(gen Metin2), Aion, Hitman, Counter-Strike.

| RaduCristian1991 explică (pentru Z3R0H0uR):

Mersi! M-ai convins cu aion. Iti acord funda.

3 răspunsuri:
| AnimeAnnDRa a răspuns:

Incearca s4league

| 0721016370 a răspuns:

Call Of Duty2, 4; Warcraft 3; Heroes 5 tribe of the east, Left 4dead2.Depinde si ce calculator ai, dar Warcraft sigur o sa iti mearga.Scuze dar n-am linkurile.