| budurcageorgegabriel a întrebat:

Ce parere aveti de acest PC Refurbished?
http://www.expertcompany.ro/......dvdrw-1973
P.S: O sa-i mai fac modificari, dar pentru inceput cred ca e ok!
Lasa si tu comment si ajuta-ma! :D

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pai daca tie iti place ragalia asta eu nu mai am ce sa zic... big grin Bine vad ca te-ai uitat ca e ieftin dar de ce nu mai astepti putin, iti mai strangi ceva bani si-ti iei un pc mai bunicel sau cauta pe la prieteni, cunoscuti, la ei vei gasi unul mult mai bun la un asa pret. Mi-am spus parerea, faci cum vrei! Bafta!

| budurcageorgegabriel explică (pentru lpavel):

Salut,nu inteleg de ce o consideri ragalie..ramul este ok, socketul procesorului e AM3 HDD SATA II si mai am eu unul de 500 SATA II.
Deci se pot face modificari. Macar explica-mi!

| lpavel a răspuns (pentru budurcageorgegabriel):

Ramii NU se ia in consideratie ca mai poti adauga, nu e cine stie ce.
Procesor SLAB, Placa video - numai integrata are = astea 2 conteaza la un pc când cumperi! Bafta!

| TorresFlorin a răspuns:

Este bun pc pentru Bussines ( de stat pe net ) asa il strica placa video intrgrata