| kryptogabriel a întrebat:

Cine imi poate sugera cateva jocuri cu masini, cu impuscaturi la aceste configuratii de sistem:
Procesor:AMD Athlon(tm) 1.50 GHZ
Placa Video NVIDIA GeForce2 MX 100/200:32 MB
Ram:512 MB
Windows XP Professional SP2
P.Sbig grinau funda la cele mai bune jocuri big grin

Răspuns Câştigător
| MasterChyef a răspuns:

Salut.
Counter Strike(pana in cs source)
NFS Porche
NFS Hot Pursuit
NFS underground 1 si 2
GTA 3
GTA Vice City
GTA San Andreas
FIFA (din astea mai vechi)
Quake 1, 2, 3

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Lista lunga aici: http://www.tpu.ro/......celeron-2/

Jocuri racing pentru acel PC nu prea cunosc. Incearca: NFS Porsche si NFS Hot Pursuit 2 (altele nu-mi vin in cap)

In general o sa poti rula jocuri vechi, sau oricare joc cu cerinte foarte mici. Majoritatea celor din lista aia o sa mearga dar nu toate. Daca cauti jocuri, vezi ce gasesti prin revista asta (are multe numere) http://www.cgwmuseum.org/galleries/index.php?year=2000&pub=2&id=187

| Seby1994 a răspuns:

Gta vice city si gta San Andreeas sigur i-ti merg. aaa si cu masini, Need For Speed Underground 2. ; D Bafta. Fundita?

| Nicu_Cristi_1975 a răspuns:

Gta:3,san andreas, europa, elite colection, romania1, 2counter strike 1.6.counter strike condition zero.

| kryptogabriel explică:

Bai deci fiti atenti, La Gta_Sa imi merge cu o secunda intarziere...am dat totu' la low si nimic.Am auzit ca imi trebuie placa de 64 MB.Voi ce credeti?