| kryptogabriel a întrebat:

Ce windows mi-ar merge la aceste configuratii?
Procesor:AMD Athlon(tm) 1.50 GHZ
Placa video:Nvidia 32MB
Memorie ram:512MB
Astept raspunsurile voastre.
PSbig grinau funda la raspunsul corect

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Windows xp nu este gratis, deci iti trebuie sa faci rost de o imagine ISO pe care sa o arzi pe un CD. pentru a arde imaginea ISO pe un CD iti recomand http://cdburnerxp.se/ro/home

5 răspunsuri:
| al3xander a răspuns:

Windows xp professional sp3

| kryptogabriel explică (pentru al3xander):

Merci pentru raspuns.De unde il pot descarca si cu ce pot pune pe CD?

| al3xander a răspuns (pentru kryptogabriel):

Windows xp nu este gratis, deci iti trebuie sa faci rost de o imagine ISO pe care sa o arzi pe un CD. pentru a arde imaginea ISO pe un CD iti recomand http://cdburnerxp.se/ro/home

| Seby90 a răspuns:

Windows 98.

Enjoy. You are a recluse.

| IonutGaby a răspuns:

Windows xp nu consuma multe resurse..si ar merge perfect la cerinteele tale de sistem

| cine1cine a răspuns:

Îți merge windows 8! A, pardon, am vrut să scriu windows 98! laughing