| Caliman_Darian_Raul_1985 a întrebat:

Salutare TPU cine stie la cod 4 MW (un super joc ) pe ce apas ca sa ma pun pe burta pentru ca am ajuns la o misiune la care daca nu ma pun pe burta sunt mort odata m-am pus dar nu mai stiu pe ce am apasat(am apasat din greseala pe un buton si m-am pus pe burta )?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Vezi la optiuni - controale si unde apare optiunea crowch iti zice butonul, daca nu le iei pe rand inainte sa ajungi la misiune si vezi care e ala bun. Daca alergi cu shift poate ctrl e pentru a cobora la pamant, dar il ti apasat mai mult pana ajunge sa stea asa.