| georgyana98georgy a întrebat:

Am o problema! Nu stiu pe ce buton am apasat din greseala, dar cand intru pe TPU imaginea este mai mica, si scrisul este mai mic, imi puteti spune pe ce sa apas ca sa fie din nou cum era, adica mare?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Ctrl + rotita de la mouse

9 răspunsuri:
| Aleeeeeeee a răspuns:

Buna happy ai apasat pe Ctrl si -. Daca vrei ca imaginea sa fie la fel apasa pe Ctrl si + asa o sa fie la fel ca inainte happy.

Succes!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! ti-ai micsorat tu rezolutia site-ului apasa tasta + de pe tastatura sau uita-te ca in colet este scris ceva de genu ca o lupa si view punetil la 100. pa, pa

| AleAnyo a răspuns:

Asa pateam si eu pe youtube cand intram, doar ca imaginea era mai mare nu mai mica, si daca ai google chrome ca mine, undeva sus, langa aia de scris site-uri, in partea dreapta, e o cheie. da-i clic pe ea si seteaza marimea asa cum iti place tie. succes. te pup

| deny a răspuns:

Hei asa imi aparea si mie

| deny a răspuns:

Am gasit ce trebuie sa faci apesi ctrl si in acelasi timp si rotita de la mouse

| georgyana98georgy explică:

Va multumesc la toto pentru raspunsuri. Daca as pute asa da fundita la toti dar din pacate nu pot, asa ca voi da doar la unul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl+rotita la mouse>>>sus sau jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa paesti prima data pe ctrl si +

| CrazyStHyl3 a răspuns:

laughing lol se vede dupa avatarul tau ca ai 8 ani,stii sa intri pe calculator? bravo big grin, si pentru intrebarea ta :apasa ctrl+rotita de la mouseul tau iar asa il faci, ba mare ba mic