| Masonul a întrebat:

Salutare TPUbig grin am o intrebare... Daca am sistemul asta la pc merge gta 4? Deci am Intel Celeron D(3.60),rami 4 gb ddr3 si placa video HD5450 are 2 gbbig grin ziceti-mi si mie plz.Sau ce jocuri mai noi imi merg pe configuratia asta app am win xp sp2 pe 32 biti

6 răspunsuri:
| EmyMartin94 a răspuns:

Ai toate cerintele ii bun calculatorul...da iti trebuie sp3winking
tongue
incearca max paine 3 laughing smugsmug

| EdiT a răspuns:

What the Hell? Voi încă mai folosiți Windows XP?

| Masonul explică:

Ce vr ma ma eu tin mai mult pc-u pentru jocuri....si e mai bun XPhappy, si mi se pare si bun

| Masonul explică (pentru Masonul):

Ma corectez e mai bun pentru gaming

| Masonul explică (pentru EdiT):

Ma eu am intrebat daca imi merge nu ce windows folositi nu ma int parerea ta despre XP eu vr sa stiu daca mergewinking

| EdiT a răspuns (pentru Masonul):

E mai bun pentru gaming? Îm câțiva ani Windows va renunța să mai ofere drivere și alte chestii pentru Windows XP. Totuși mai lăsați XP-u să se odihnească, că e bătrân. Nu știu de ce vă e frică de viitor...

Btw... Ce gaming? Sunt unele jocuri care merg doar pe Win7.

Și pentru a vedea ce jocuri îți merg folosește site-ul game-debate.com, simplu, nu?