| AndreAndrei a întrebat:

Daca stiti careva cum pot sa schimb rezolutia de la GTA San Andreas fara sa intru in joc. Din greseala am schimbat rezolutia si acum cand intru in el imi zice Modo de video no soporta. Va rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| HeZ a răspuns:

Ok urmeaza pasii mei : Du-te in start my documents GTA San Andreas User Files si sterge gta_sa.set. Sper ca te-am ajutat big grin

| Demonul202 a răspuns (pentru HeZ):

Ms si mie man pentru ajutor acum imi merge GTA SA big grin

| Vasile_Gheorghe_1996 a răspuns (pentru HeZ):

Simmie mi-a folosit! Multumesc mult

| Andrei_Cojocaru_1990 a răspuns (pentru HeZ):

Mie nu imi merge, mie imi apare gta.sa.exe s-a oprit.
Ce ar trebii sa fac am facut cum ai zis tu, si am sters acel folder.Ce sa-i fac tot asa am facut ca el (si nici gta-ul nu merge) Te rog
Daca ai Skype poti sa mi-l lasi aici sau Facebook
te implor

6 răspunsuri:
| RooBerrT123 a răspuns:

Instaleaza din nou driverul videowinking bfta

| dupstepbakk a răspuns:

Trebuie sa intri in joc, intra in joc, OPTIUNI -> OPTIUNI DISPLAY -> ADVANCED si iti va arata rezolutia acolo, si dai click pe rezolutie si invarti rotita de la mouse, in spre tine o maresti si inspre monitor o miscorezi, functionaza 100%, ma jur, eu am descoperit fara sa vreau, fiindca scriea jos in coltul drept.

| iGabrielG a răspuns:

HeZ cat am cautat acest raspuns si in sfarsit l-am gasit happy :X