| Andrei_Cojocaru_1990 a întrebat:

Daca stiti careva cum pot sa schimb rezolutia de la GTA San Andreas fara sa intru in joc. Din greseala am schimbat rezolutia si acum cand intru in el imi zice gta.sa.exe nu mai funtioneaza rog ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| Kreefy a răspuns:

Apoi intri in joc si ii schimbi tu rezolutia, dupa ce ai schimbat-o poti sa debifezi acel " Run in 640x480 screen resolution ".

8 răspunsuri:
| Kreefy a răspuns:

Click dreapta pe iconita cu care pornesti jocul (.exe ) --> Propietati --> Compatibility [sus] si selecteaza " Run in 640x480 screen resolution " --> apasa OK [jos]. Daca tot nu merge, dai tot click dreapta pe iconita jocului si apasa pe " Run as Administrator ".

| Kreefy a răspuns (pentru Kreefy):

Apoi intri in joc si ii schimbi tu rezolutia, dupa ce ai schimbat-o poti sa debifezi acel " Run in 640x480 screen resolution ".

Răspuns utilizator avertizat
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Daca sti cat ai pus rezolutia, modific-o si pe cea a pc si incearca atunci daca merge sa-l deschizi.

| Andrei_Cojocaru_1990 explică (pentru вσмвση3ℓ):

Ok o sa incerc, daca merge iti dau funda happy

| Andrei_Cojocaru_1990 explică (pentru вσмвση3ℓ):

Nu merge, am luat toate rezolutiile sad

| GamingForGamingRo a răspuns (pentru Andrei_Cojocaru_1990):

Incearca sa reinstalezi jocul si daca ai vreun save important copiazal

| Andrei_Cojocaru_1990 explică (pentru GamingForGamingRo):

L-am reinstalat..Tot asa face