| m4d4l1nn a întrebat:

Salutare TPU.De câteva zile mi-am deschis și eu un canal de Youtube care este și va fi bazat doar pe gaming.Am postat câteva clipuri, dar nu știu cum as putea sa cresc incontinuare. Daca ați putea să-mi spuneți ce nu fac bine și ce ar trebui sa îmbunătățesc v-as fi recunoscător.Canalul este Bl4ckSh4dow am 6 abonați. Mulțumesc anticipat

1 răspuns:
| Gnomzy a răspuns:

Salutare!
Youtube Creators pune la dispoziție o serie de ghiduri în limba engleză, le poți citi.
https://creatoracademy.youtube.com/page/home

Suntem în 2021, ca să poți avea audiență în RO, trebuie să ai inovație și să vii cu ceva nou. Jocuri în trend, livestream-uri, să ai hype-ul ăla când vorbești, să ai setup de gaming, trebuie să fii deștept.