| NoNamesec a întrebat:

Hei,salut,de ceva timp mi-am deschis un canal de Youtube și nu am decât 4 abonați și mă gândeam daca ați putea să-mi dați voi câteva sfaturi cum aș putea să-mi cresc numărul abonaților.Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| BastyFCRB a răspuns:

Salut am si eu un canal de Youtube cu 866...pentru inceput trebuie sa ai o calitate video si audio decenta(ma refer la videoclipuri facute in 720p is 1080p)trebuie sa fii tu insuti cand vorbesti si sa postezi foarte regulat Bafta!

| NoNamesec explică (pentru BastyFCRB):

Dă-mi și mie un link către canalul tau