| xLionel a întrebat:

Deci am sa incep intrebarea asa; cine joaca Minecraft sa se uite putin la ea ...deci m-am gandit sa jucam mai multi 3-5 playeri un Survival pe o insula fara cheats sau moduri :D. Asi vrea sa aveti microfon sa vorbim intre noi (eu asi zice TeamSpeak 3 dar merge si cu alt program daca stiti) si varsta de 12-15 ani (am 13). Uitati un video care mi-a placut: http://www.youtube.com/......ttp?/watch nu vreau sa pun pe youtube... vreau sa joc ca este mai amuzant multiplayer.

2 răspunsuri:
| RaiN47 a răspuns:

Nu am inteles nimic din ce ai scris mai sus... straight face

| xLionel explică (pentru RaiN47):

Pai vreau sa jucam Minecraft multiplayer... cerintele le-am mentionat mai sus; vreau sa ne aduna 3-5 (sau chiar 2 eu si inca unul) si sa jucam minecraft laughing)