| MachineGame a întrebat:

Salutare TPU, haideti sa va spun care e problema mea, vreau sa-mi iau un Xbox 360 ( http://www.altex.ro/consola-microsoft-xbox360-new-slim-s ystem-250-gb-hdd ).
1. Se merita?
2. E bun?
3. Unii imi spun ca jocurile ( gen Call Of Duty Black Ops 2, Gta 5, etc... ) vor merge in 30 FPS, vreau sa-mi fie clar, la 30 FPS pe console e lag sau nu e lag? Am incercat sa fac un test pe calculator rulend un joc la 30 FPS, pe calculator e lag, nu merge tocmai cursiv.
As dori daca se poate sa-mi raspunda oamenii care se pricep intr'adevar la console, mai ales sa ma lamureasca cu treaba cu FPS-urile.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un xbox 360 este bun deoarece are graica mai buna decat ps 3 sunet si scote fps mai mare. Nu te ingrijora daca ai 30 fps in gta v o sa iti mearga fluent. O sa ai si mai multe fps

1 răspuns:
| El3Ktr0 a răspuns:

Stai linistit, este buna consola.Si la jocuri nu o sa ai lagg deoarece cam toate jocurile de console sunt blocate la 30 fps.Deci o sa iti mearga fluent