| barosanuHD99 a întrebat:

Salutare TPU imi puteti da si mie niste animeuri gen naruto sau fairy tail..

Răspuns Câştigător
| lupisor a răspuns:

Te referi la faptul ca au multe episoade sau la genul de anime in sine?

Un anime la fel de lung este Bleach *sigur ai auzit de el*
Un aime mai scurt *26 ep*, cu sub ro, este hell girl (numele original fiind Jigoku Shoujo Futakomori). E interesant.
anime cu vampirasi ai vampire knight *guilty*, vampire princess miyu, hellsing *trebuie sa-l vezi daca nu l-ai vazut, e cam bloody*, mai ai death note la fel de fain... etc sunt multe anime-uri si in general is cu puteri extraordinare etc.

si in caz ca nu iti sunt astea pe plac ai mereu GOOGLE, scrii anime list big grin