| N3xT71 a întrebat:

Imi puteti spune ce trebuie sa schimb la optiuni pe facebook pentru a putea primi like la poza de profil si de la cei pe care nu-i am la prieteni.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| AnaMaria2719 a răspuns:

Daca dai la poza de profil iti scrie numele in partea dreapta si sub data la care a fost publicata. Langa scrie Edited si acolo arata 2 oameni, dai pe cei doi oameni si selectezi, prieteni prietenilor, sau toata lumea.

| Djrelax a răspuns:

Salut! pe facebook nu poti sa primesti like de la cei care nu ii ai la prieteni poti primi doar de la cei pe care ii ai deja in lista de prieteni