| IntrebariDespreMinecraft a întrebat:

Imi puteti spune, va rog, un server de minecraft 1.7.2?
sau macar sa-mi spuneti ce trebuie sa fac: de fiecare data cand vreau sa intru pe un server, imi zice "Sesiune invalida' (incearca sa repornesti jocul', iar cand il repornesc imi arata la fel...
Ce Sa Fac?

1 răspuns:
| Armand_Armand_1998 a răspuns:

Pai depinde:
-daca l.ai cumparat(cu 20euro), atunci serverul are o problema)
-daca il ai crack-uit, ori din nou serverul are o problema, ori nu e bun launcherul. Incearca.l pe asta si, pune.te ori pe versiunea de 1.8/1.9, pentru ca astea nu au asa de multe probleme si sunt si mult mai bune big grin